OG Features (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།
