OG Features (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Group
ca: Grup

en: Enable
ca: Habilita

en: Save
ca: Desa

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Your settings have been saved.
ca: Les vostres preferències han estat desades.
