OG Features (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Your settings have been saved.
el: Οι ρυθμίσεις σας αποθηκεύτηκαν.
