OG Features (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Enable
he: הפעלה

en: Save
he: שמירה

en: Save settings
he: שמירת הגדרות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Feature
he: תכונה

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.
