OG Features (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Group
is: Hópur

en: Enable
is: Virkja

en: Save
is: Vista

en: Save settings
is: Vista stillingar

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.
