OG Features (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Group
jv: Grup

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Save
jv: Simpen

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: Your settings have been saved.
jv: Sétinganmu uwis disimpen.
