OG Features (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Group
km: ក្រុម

en: Enable
km: បើក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់

en: Your settings have been saved.
km: ការ​កំណត់​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក ។
