OG Features (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Save
nl: Opslaan

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.
