OG Features (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Save
tr: Kaydet

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Features
tr: Özellikler

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.
