OG Features (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Group
ur: گروپ

en: Enable
ur: فعال

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔
