OG Features (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Group
ne: समूह

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Features
ne: विशेषताहरू
