OG Features (7.x-2.0-beta1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Organic groups
de: Organische Gruppen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Save
de: Speichern

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Your settings have been saved.
de: Die Einstellungen wurden gespeichert.
