OG Features (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Enable
eu: Gaitu

en: Save
eu: Gorde

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Your settings have been saved.
eu: Zure ezarpenak gordetu dira.
