OG Features (7.x-2.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Group
hu: Csoport

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Save
hu: Mentés

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Features
hu: Jellemzők

en: Feature
hu: Jellemző

en: Your settings have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.
