OG Features (7.x-2.0-beta1) - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Group
ms: Kumpulan

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Save
ms: Simpan

en: Save settings
ms: Simpan pengesetan

en: Your settings have been saved.
ms: Pengesetan anda telah disimpan.
