OG Features (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Enable
pt: Ativar

en: Save
pt: Guardar

en: Save settings
pt: Guardar definições

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Feature
pt: Funcionalidade

en: Your settings have been saved.
pt: As suas definições foram gravadas.
