OG Features (7.x-2.0-beta2) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Group
af: Groep

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Enable
af: Aktiveer

en: Save
af: Stoor

en: Save settings
af: Stoor verstellings
