OG Features (7.x-2.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Enable
it: Abilita

en: Save
it: Salva

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Features
it: Funzionalità

en: Feature
it: Funzionalità

en: Your settings have been saved.
it: Le tue impostazioni sono state salvate.
