OG Features (7.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Organic groups
ta: இயற்கை குழுக்கள்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Save
ta: சேமி

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: Your settings have been saved.
ta: உங்கள் அமைவுகள் சேமிக்கப்பட்டன.
