OG Features (7.x-2.0-beta3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Organic groups
es: Grupos Orgánicos

en: Enable
es: Activar

en: Save
es: Guardar

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Features
es: Características

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.
