OG Features (7.x-2.0-beta3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Enable
pt: Habilitar

en: Save
pt: Salvar

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Your settings have been saved.
pt: Suas configurações foram salvas.
