OG Features (7.x-2.0-beta3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Enable
ru: Включить

en: Save
ru: Сохранить

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Features
ru: Особенности

en: Feature
ru: Особенность

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Your settings have been saved successfully
ru: Настройки успешно сохранены
