OG Features (7.x-2.0-beta3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Enable
sk: Povoliť

en: Save
sk: Uložiť

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.
