OG Features (7.x-2.0-beta3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Enable
sv: Aktivera

en: Save
sv: Spara

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Features
sv: Funktioner

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.
