OG Features (7.x-2.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Enable
lv: Iespējot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.
