OG Features (7.x-2.0-beta3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Group
oc: Grop

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Enable
oc: Activar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Feature
oc: Foncionalitat

en: Your settings have been saved.
oc: Vòstras preferéncias han estat enregistradas.
