OG Features (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Enable
ro: Activare

en: Save
ro: Salvare

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni

en: Features
ro: Caracteristici

en: Your settings have been saved.
ro: Setările au fost salvate.
