Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Group
bg: Група

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Flag
bg: Информирай

en: Revert
bg: Връщане
