Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Group
cs: Skupina

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Overridden
cs: Překryto

en: Revert
cs: Vrátit
