Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Edit
cy: Golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: Revert
cy: Dychwelyd
