Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Action
da: Handling

en: Edit
da: Redigér

en: Default
da: Standard

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Revert
da: Gendan

en: Settings saved.
da: Indstillinger er gemt

en: Flags
da: Flag
