Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Group
fa: گروه

en: Action
fa: عملکرد

en: Edit
fa: ویرایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Flag
fa: علامت

en: Revert
fa: بازگشت

en: Settings saved.
fa: تنظيمات ذخيره شد
