Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Group
fi: Ryhmä

en: Action
fi: Toiminto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Flag
fi: Lippu

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Flags
fi: Liput
