Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Group
gl: Grupo

en: Action
gl: Acción

en: Edit
gl: Editar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Revert
gl: Volver

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
