Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Group
ja: グループ

en: Action
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: Overridden
ja: オーバーライド

en: Revert
ja: 戻す
