Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Group
ku: گرووپ

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی
