Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Group
ne: समूह

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित
