Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Group
sl: Skupina

en: Action
sl: Akcija

en: Edit
sl: Uredi

en: Default
sl: Privzeto

en: Revert
sl: Povrni
