Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Group
te: సమూహం

en: Action
te: చర్య

en: Edit
te: మార్చు

en: Default
te: అప్రమేయం
