Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Group
az: Qrup

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Default
az: Susmaya görə

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Revert
az: Qaytarma
