Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત
