Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Status
he: מצב

en: Group
he: קבוצה

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Overridden
he: נדרס

en: Revert
he: שחזור

en: Flags
he: נעיצה לרשימות
