Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Group
lt: Grupė

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Settings saved.
lt: Nustatymai išsaugoti
