Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Group
lv: Grupa

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Revert
lv: Atgriezt
