Organic Groups Flag Integration (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Group
oc: Grop

en: Action
oc: Accion

en: Edit
oc: Modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Overridden
oc: Espotit

en: Flag
oc: Senhalar un contengut

en: Revert
oc: Restablir
