Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Group
ar: المجموعة

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Revert
ar: استرجع
