Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Group
ast: Grupu

en: Edit
ast: Editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Revert
ast: Desfacer
