Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Status
es: Estado

en: Group
es: Grupo

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: Default
es: Por defecto

en: Overridden
es: Sobrescrito

en: Flag
es: Bandera

en: Revert
es: Revertir

en: Settings saved.
es: Configuración guardada.

en: Flags
es: Marcas
