Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Group
eu: Taldea

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Flag
eu: Bandera

en: Flags
eu: Banderak
