Organic Groups Flag Integration (7.x-2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Group
hi: समूह

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Revert
hi: वापिस लाएँ
